PRODUCTS - Tisk katalogů a výročních zpráv<< back

Dvojnásobná rychlost zpracování díky desetibarevnému stroji KBA ve formátu B1. Precizní soutisk. Možnost zalakování nebo přímé barvy při jednom průchodu strojem. Zakázky, které vyžadují maximální přesnost zpracování a kladou vysoké nároky na dodržování technologických postupů. Katalogy mohou obsahovat indexový výsek, který bývá označován také jako registrační výsek. Slouží k přehlednému oddělení jednotlivých listů nebo celých tematických kapitol.

Lepená měkká vazba V2 PUR (lepena-mekka-det.jpg)

Lepená měkká vazba V2 PUR

Vhodná pro namáhané užití, vlepené listy jsou odolné pro časté ohýbání. Doporučujeme ji jako cenově výhodnější alternativu k vazbě V4 pro katalogy, magazíny, výroční zprávy, knihy.

  Vazba měkká, šitá V4 (mekka-sita-det.jpg)

Vazba měkká, šitá V4

Složky jsou řazeny za sebou, prošity nití a ve hřbetě slepeny. Vazba je podobná lepené vazbě, její klady jsou v delší životnosti a odolnosti při častém používání a namáhání vazby. Je využívaná pro katalogy, cestovní průvodce, knihy aj.

View all photosQuestionnaire products, services
ČSN EN ISO 9001:2008, ISO 14001:2004  (llc_logo_w.jpg) FSC_AJ_2018 (loga FSC na web-2.svg) Koenig & Bauer Group (kba_logo_w.jpg) Manroland Sheetfed (manroland_logo_w.jpg)


Quick contact

Questionnaire services, products >>
Data reception, printing files >>

+420 466 812 111

Monday–Friday: 8:00 am–5:00 pm

E-MAIL: obchod@fronte.cz